Kontakt

Vill du ha hjälp med LEDbelysning, laddstationer eller värmeåtervinning?

Kontakta oss på Miljöbelysning Sweden AB eller fyll i era uppgifter i formuläret så kontaktar vi er för ett kostnadsfritt förslag

Telefon: 08-120 039 80
E-post: info@miljobelysning.nu
Beställningar: order@miljobelysning.nu

    Stockholm

    Stockholm

    Miljöbelysning Sweden AB
    Polygonvägen 31
    187 66 Täby

    Besök: Måttbandsvägen 12B

    Ring: 08-120 039 80

    image012

    Göteborg

    Miljöbelysning Sweden AB
    Von Utfallsgatan 16 A
    415 05 Göteborg

    Ring: 031-790 41 00

    Malmö

    Malmö

    Miljöbelysning Sweden AB
    Borrgatan 23-25
    211 24 Malmö

    Ring: 040-633 77 80

    Helsingborg

    Helsingborg

    Miljöbelysning Sweden AB
    Florettgatan 14
    254 67 Helsingborg

    • All personal
    • Administration
    • Göteborg
    • Helsingborg
    • Malmö
    • Stockholm
    Gabriella Incusci

    Gabriella Incusci

    Försäljning Stockholm/Mälardalen
    073-964 26 74
    gabriella@miljobelysning.nu

    Nils Mattsson

    Nils Mattsson

    Försäljning Stockholm/Mälardalen
    076-517 21 20
    nils@miljobelysning.nu

    Tom Moberg

    Tom Moberg

    Försäljning Stockholm/Mälardalen
    070-787 03 66
    tom@miljobelysning.nu

    Robert Karlsson

    Robert Karlsson

    Försäljning Stockholm/Mälardalen
    070-783 07 96
    robert@miljobelysning.nu

    Oscar Kandell

    Oscar Kandell

    Försäljning Stockholm/Mälardalen
    073-898 09 78
    oscar@miljobelysning.nu

    Försäljning
Stockholm/Mälardalen
072-251 21 19
savannah@miljobelysning.nu

    Savannah Rapp

    Försäljning
    Stockholm/Mälardalen
    072-251 21 19
    savannah@miljobelysning.nu

    Ann-Sofie Åberg

    Ann-Sofie Åberg

    Sälj/Platschef Västra Götaland/Halland
    070-740 37 34
    annsofie@miljobelysning.nu

    Andreas Lannö

    Andreas Lannö

    Försäljning Västra Götaland/Halland
    072-251 21 18
    andreas@miljobelysning.nu

    Stefan Spännar

    Stefan Spännar

    Försäljning Västra Götaland/Halland
    070-749 69 16
    stefan@miljobelysning.nu

    Jonas Mitander

    Jonas Mitander

    Försäljning Västra Götaland/Halland
    076–273 88 00
    jonas@miljobelysning.nu

    Erik Jönsson

    Erik Jönsson

    Försäljning Skåne Syd
    070-753 37 92
    erik@miljobelysning.nu

    Linus Kindh

    Linus Kindh

    Försäljning Skåne Syd
    076-949 62 51
    linus@miljobelysning.nu

    Ida Nilsson

    Ida Nilsson

    Försäljning Skåne Nord/Södra Halland
    070-713 69 72
    ida@miljobelysning.nu

    Christopher Lundquist

    Christopher Lundquist

    Försäljning Skåne Syd
    072-084 33 74
    christopher@miljobelysning.nu

    Fredrik Hofvander

    Fredrik Hofvander

    Teknisk Chef Skåne
    072-2514442
    fredrik@miljobelysning.nu

    Leo

    Leo Incusci

    VD
    070-590 91 04
    leo@miljobelysning.nu

    Susanne

    Susanne Nordin

    Ekonomi & Leveranser
    073-397 36 35
    susanne@miljobelysning.nu

    Pirjo Ropponen

    Pirjo Ropponen

    Samordnare Felanmälan
    072-251 47 17
    pirjo@miljobelysning.nu

    Tobias Wiklund

    Tobias Wiklund

    Elansvarig
    076-517 36 35
    tobias@miljobelysning.nu

    Kevin

    Kevin Zerold

    Administration/leveranser
    073-727 06 88
    kevin@miljobelysning.nu

    Felix

    Felix Calmano

    Ledande montör
    0739-65 75 45
    felix@miljobelysning.nu

    Försäljning
0739-47 32 80
joakim@miljobelysning.nu

    Joakim Nordström

    Försäljning
    0739-47 32 80
    joakim@miljobelysning.nu