Kontakt

Funderingar på hur ledbelysning kan sänka dina elkostnader?

Kontakta oss på Miljöbelysning Sweden AB!

Stockholm

Miljöbelysning Sweden AB
Polygonvägen 31
187 66 Täby

Besök: Måttbandsvägen 12B

Ring: 08-120 039 80

Göteborg

Miljöbelysning Sweden AB
Von Utfallsgatan 16 A
415 05 Göteborg

Ring: 031-790 41 00

Malmö

Miljöbelysning Sweden AB
Borrgatan 23-25
211 24 Malmö

Ring: 040-633 77 80

Helsingborg

Miljöbelysning Sweden AB
Florettgatan 14
254 67 Helsingborg

  • All personal
  • Administration
  • Försäljning Göteborg
  • Försäljning Helsingborg
  • Försäljning Malmö
  • Försäljning Stockholm
Gabriella Incusci

Gabriella Incusci

Försäljning Stockholm/Mälardalen
073-964 26 74
gabriella@miljobelysning.nu

Nils Mattsson

Nils Mattsson

Försäljning Stockholm/Mälardalen
076-517 21 20
nils@miljobelysning.nu

Försäljning Stockholm/Mälardalen
070-787 03 66
tom@miljobelysning.nu

Tom Moberg

Försäljning Stockholm/Mälardalen
070-787 03 66
tom@miljobelysning.nu

Försäljning Stockholm/Mälardalen
070-783 07 96
robert@miljobelysning.nu

Robert Karlsson

Försäljning Stockholm/Mälardalen
070-783 07 96
robert@miljobelysning.nu

Oscar Kandell

Oscar Kandell

Försäljning Stockholm/Mälardalen
073-898 09 78
oscar@miljobelysning.nu

Sälj/Platschef Västra Götaland/Halland
070-740 37 34
annsofie@miljobelysning.nu

Ann-Sofie Åberg

Sälj/Platschef Västra Götaland/Halland
070-740 37 34
annsofie@miljobelysning.nu

Patrik Westerdahl

Patrik Westerdahl

Teknisk chef Göteborg
073-908 63 82
patrik@miljobelysning.nu

Andreas Lannö

Andreas Lannö

Försäljning Västra Götaland/Halland
072-251 21 18
andreas@miljobelysning.nu

Stefan Spännar

Stefan Spännar

Försäljning Västra Götaland/Halland
070-749 69 16
stefan@miljobelysning.nu

Försäljning Västra Götaland/Halland
076–273 88 00
jonas@miljobelysning.nu

Jonas Mitander

Försäljning Västra Götaland/Halland
076–273 88 00
jonas@miljobelysning.nu

Erik Jönsson

Erik Jönsson

Försäljning Skåne Syd
070-753 37 92
erik@miljobelysning.nu

Försäljning Skåne Syd
076-949 62 51
linus@miljobelysning.nu

Linus Kindh

Försäljning Skåne Syd
076-949 62 51
linus@miljobelysning.nu

Ida Nilsson

Ida Nilsson

Försäljning Skåne Nord/Södra Halland
070-713 69 72
ida@miljobelysning.nu

Försäljning Skåne Syd
072-084 33 74
christopher@miljobelysning.nu

Christopher Lundquist

Försäljning Skåne Syd
072-084 33 74
christopher@miljobelysning.nu

Teknisk Chef Skåne
072-2514442
fredrik@miljobelysning.nu

Fredrik Hofvander

Teknisk Chef Skåne
072-2514442
fredrik@miljobelysning.nu

Leo Incusci

Leo Incusci

VD
070-590 91 04
leo@miljobelysning.nu

Ekonomi & Leveranser
073-397 36 35
susanne@miljobelysning.nu

Susanne Nordin

Ekonomi & Leveranser
073-397 36 35
susanne@miljobelysning.nu

Samordnare Felanmälan
072-251 47 17
pirjo@miljobelysning.nu

Pirjo Ropponen

Samordnare Felanmälan
072-251 47 17
pirjo@miljobelysning.nu

Elansvarig
076-517 36 35
tobias@miljobelysning.nu

Tobias Wiklund

Elansvarig
076-517 36 35
tobias@miljobelysning.nu

Kevin Zerold

Administration/leveranser
073-727 06 88
kevin@miljobelysning.nu

    Vill du ha hjälp med LEDbelysning, laddstationer eller värmeåtervinning?
    Fyll i era uppgifter så kontaktar vi er för ett kostnadsfritt förslag