Kontakt

Funderingar på hur ledbelysning kan sänka dina elkostnader?

Kontakta oss på Miljöbelysning Sweden AB!

Stockholm

Miljöbelysning Sweden AB
Polygonvägen 31
187 66 Täby

Besök: Måttbandsvägen 12B

Ring: 08-120 039 80

Göteborg

Miljöbelysning Sweden AB
Von Utfallsgatan 16 A
415 05 Göteborg

Ring: 031-790 41 00

Malmö

Miljöbelysning Sweden AB
Borrgatan 23-25
211 24 Malmö

Ring: 040-633 77 80

Helsingborg

Miljöbelysning Sweden AB
Florettgatan 14
254 67 Helsingborg

  • All personal
  • Administration
  • Försäljning Göteborg
  • Försäljning Helsingborg
  • Försäljning Malmö
  • Försäljning Stockholm
Försäljning Stockholm
073-964 26 74
gabriella@miljobelysning.nu

Gabriella Incusci

Försäljning Stockholm
073-964 26 74
gabriella@miljobelysning.nu

Gabriella Incusci

Försäljning Stockholm
070-590 91 04
leo@miljobelysning.nu

Leo Incusci

Försäljning Stockholm
070-590 91 04
leo@miljobelysning.nu

Leo Incusci

Försäljning Stockholm
076-517 21 20
nils@miljobelysning.nu

Nils Mattsson

Försäljning Stockholm
076-517 21 20
nils@miljobelysning.nu

Nils Mattsson

Sälj/Platschef Göteborg
070-740 37 34
annsofie@miljobelysning.nu

Ann-Sofie Åberg

Sälj/Platschef Göteborg
070-740 37 34
annsofie@miljobelysning.nu

Ann-Sofie Åberg

Ekonomi & Leveranser
073-397 36 35
susanne@miljobelysning.nu

Susanne Nordin

Ekonomi & Leveranser
073-397 36 35
susanne@miljobelysning.nu

Susanne Nordin

pirjo

Pirjo Ropponen

Samordnare Felanmälan
072-251 47 17
pirjo@miljobelysning.nu

Pirjo Ropponen

Försäljning Stockholm
070-787 03 66
tom@miljobelysning.nu

Tom Moberg

Försäljning Stockholm
070-787 03 66
tom@miljobelysning.nu

Tom Moberg

Försäljning Malmö
070-753 37 92
erik@miljobelysning.nu

Erik Jönsson

Försäljning Malmö
070-753 37 92
erik@miljobelysning.nu

Erik Jönsson

Försäljning Malmö
076-949 62 51
linus@miljobelysning.nu

Linus Kindh

Försäljning Malmö
076-949 62 51
linus@miljobelysning.nu

Linus Kindh

Försäljning Stockholm
070-783 07 96
robert@miljobelysning.nu

Robert Karlsson

Försäljning Stockholm
070-783 07 96
robert@miljobelysning.nu

Robert Karlsson

Elansvarig
076-517 36 35
tobias@miljobelysning.nu

Tobias Wiklund

Elansvarig
076-517 36 35
tobias@miljobelysning.nu

Tobias Wiklund

Administration/leveranser    
073-7270688
nima@miljobelysning.nu

Nima Salary

Administration/leveranser
073-7270688
nima@miljobelysning.nu

Nima Salary

Teknisk chef Göteborg/Malmö
073-908 63 82
patrik@miljobelysning.nu

Patrik Westerdahl

Teknisk chef Göteborg/Malmö
073-908 63 82
patrik@miljobelysning.nu

Patrik Westerdahl

Försäljning Göteborg
072-251 21 18
andreas@miljobelysning.nu

Andreas Lannö

Försäljning Göteborg
072-251 21 18
andreas@miljobelysning.nu

Andreas Lannö

Försäljning Malmö
073-947 32 80
christian@miljobelysning.nu

Christian Knutsson

Försäljning Malmö
073-947 32 80
christian@miljobelysning.nu

Christian Knutsson

Försäljning Göteborg
070-749 69 16
stefan@miljobelysning.nu

Stefan Spännar

Försäljning Göteborg
070-749 69 16
stefan@miljobelysning.nu

Stefan Spännar

    Vill du ha hjälp med LEDbelysning, laddstationer eller värmeåtervinning?
    Fyll i era uppgifter så kontaktar vi er för ett kostnadsfritt förslag