Kontakt

Funderingar på hur ledbelysning kan sänka dina elkostnader?

Kontakta oss på Miljöbelysning Sweden AB!

Stockholm

Miljöbelysning Sweden AB
Polygonvägen 31
187 66 Täby

Besök: Måttbandsvägen 12B

Ring: 08-120 039 80

Göteborg

Miljöbelysning Sweden AB
Von Utfallsgatan 16 A
415 05 Göteborg

Ring: 031-790 41 00

Malmö

Miljöbelysning Sweden AB
Borrgatan 23-25
211 24 Malmö

Ring: 040-633 77 80

  • All personal
  • Ekonomi & Leveranser
  • Försäljning Göteborg
  • Försäljning Stockholm
  • Samordnare Felanmälan

Gabriella Incusci

073-964 26 74
gabriella@miljobelysning.nu

Gabriella Incusci

Leo Incusci

Försäljning Stockholm
070-590 91 04
leo@miljobelysning.nu

Leo Incusci

Daniel Leijonancker

Försäljning Stockholm
072-251 21 19
daniel@miljobelysning.nu

Daniel Leijonancker

Pierre Sjöberg

Försäljning Stockholm
072-251 21 49
pierre@miljobelysning.nu

Pierre Sjöberg

Nils Mattsson

Försäljning Stockholm
076-517 21 20
nils@miljobelysning.nu

Nils Mattsson

Ann-Sofie Åberg

Försäljning Göteborg (Föräldraledig)
072-251 21 18
annsofie@miljobelysning.nu

Ann-Sofie Åberg

Susanne Nordin

Ekonomi & Leveranser
073-397 36 35
susanne@miljobelysning.nu

Susanne Nordin

pirjo

Pirjo Ropponen

Samordnare Felanmälan
072-251 47 17
pirjo@miljobelysning.nu

Pirjo Ropponen

Tom Moberg

Försäljning Stockholm
070-787 03 66
tom@miljobelysning.nu

Tom Moberg

Anton Thölen

Försäljning Göteborg
070-749 69 16
anton@miljobelysning.nu

Anton Thölen

Eric Åshede

Försäljning Göteborg
070-740 37 34
eric@miljobelysning.nu

Eric Åshede

George

George Farrell

Försäljning Stockholm
072-251 44 42
george@miljobelysning.nu

George Farrell